Květen 2013

Na nákupech

23. května 2013 v 17:42
Mobil nalezen! Když jsem předevčírem zjistil, že postrádám MP3, věděl jsem kam jít - musela zůstat v promítací místnosti. Když jsem prohledával polštáře v křeslech, tak jsem zjistil, že MP3 nebylo jediné zařízení, které pohovka pozřela. Takže konečně můžu přidat slibované fotky z nákupů :)

Začal bych tím, že je poměrně překvapivé, na co se dá narazit v metru a Miss TBC pro mě nezní úplně pozitivně...

Promovideo

18. května 2013 v 10:37
Jak jsem před nějakým tím měsícem slíbil, posílám promovideo z NUCB. Kameramanovi jsem se asi zamlouval, protože jsem na nemalém počtu záběrů. (Mobil stále nenalezen a pomalu se s ním loučím)Nešťastný den

13. května 2013 v 8:20
Během tohoto víkendu se mi podařilo ztratit mobil. (Nejspíš je někde v rezidenci ale vůbec ho nemůžu najít) Dočasně jsem proto přišel o fotky, které jsem plánoval nahrát na blog. (Hodily be se do série WTF Japan seriously?!)


Kromě toho jsem dnes absolvoval první hodinu výuky češtiny. Jakž takž se nám nakonec dařilo dělat rozdíly mezi r a l, ale ť, ď a ř bylo velmi problematické. (ř se stále rovná š) A jelikož se malé Haru-chan špatně vyslovuje Ondřej (pochopitelně) tak mám novou přezdívku - On-chan. Zároveň jsem zjistil zajímavou věc. Z VŠE vycestovali do Japonska tři kluci a všichni se jmenovali "Ondřej". Asi nás to sem táhne. Doufám, že telefon se brzy najde, abych mohl přidat i fotky...

Yakuza v parku

5. května 2013 v 6:06
Jen rychlá ukázka toho, na co můžete narazit při obědě v parku. Mimochodem věděli jste, že při přijímání do Yakuzi se novým členům údajně odstraní poslední článek prstu na ruce? (Čehož si můžete všimnout i na tomto obrázku. Pokud to ovšem není naprostá náhoda ;))